Våre ansatte

Vi har i dag ca 30 ansatte og er kjent for å ha dyktige medarbeidere med «stå på»-humør som setter sikkerhet og kundens ønsker og krav i fokus.

 

Bjrn Erik Frenning Karlsen

Daglig leder
95157591
bjorn.erik@bfrenning.no

Bjrn Arne Frenning

Faglig leder
90062262

John Kristoffersen

Anleggsleder
97146130
john@bfrenning.no

Sven Einar Solbakken

Anleggsleder
99395640
sven.einar@bfrenning.no

Thor Arne Midtskogen

Anleggsleder
99029886
tam@bfrenning.no

Tom Frenning Eliassen

Transportleder
92258395
tom@bfrenning.no

Trond M Framnes

Kalkulatr
90073449
tmf@bfrenning.no

Anne Mette Gruben Olsen

Kontorleder
47349692
mette@bfrenning.no

Erik stvold

Faglig leder VA / Maskinfrer
90723922
eo@bfrenning.no

Aage Iversen

Verkstedmedarbeider
95891035
aaiver2@online.no

Christian Baardseth

Verkstedmedarbeider
95157578
christian@bfrenning.no

Jan Thingstadberget

Lastebilsjfr
99248999
janthin@online.no

Kre Idar Holst

Lastebilsjfr
91335311
kih@bfrenning.no

Magnus Myhra

Lastebilsjfr
96013883
mm@bfrenning.no

Per Bjrnar Johnsen

Lastebilsjfr
46914883
pbj@bfrenning.no

Sven Olav Solbakken

Lastebilsjfr
90918773
sos@bfrenning.no

Tony Rasch

Lastebilsjfr
97528781
tr@bfrenning.no

Tony Nabben

Lastebilsjfr
99108952
tn@bfrenning.no

Espen Nyhus

Maskinfrer
95485045
en@bfrenning.no

Gunnar Torve

Maskinfrer
91771635
gt@bfrenning.no

Hans Jrgen Hland

Maskinfrer
95741412
hjh@bfrenning.no

Kjell Karlsen

Maskinfrer
90886371
kjk@bfrenning.no

Kjell Arne Frenning

Maskinfrer
99574786
kaf@bfrenning.no

Kjell Kristian Frenning

Lrling
98874659
kkf@bfrenning.no

Knut Kristiansen

Maskinfrer
41854094
kk@bfrenning.no

Knut Kjeverud

Maskinfrer/Gartner
48100852
knk@bfrenning.no

Kristoffer Steinstad

Anleggsarbeider
41763189
steinstad89@hotmail.com

Magnus Antonsen

Maskinfrer
97154091
ma@bfrenning.no

Olav Holen

Maskinfrer
97463393
holen84@gmail.com

Per Emilsen

Maskinfrer
41401437

Stein Solberg

Anleggsrrlegger
40174500
ss@bfrenning.no

Torbjrn Aasterud

Maskinfrer
91338800
taa@bfrenning.no

Vidar Graven

Maskinfrer
95989917
vigrav93@gmail.com

Even Smevoll

Lrling
90159610
even.smevoll@gmail.com

Fredrik Flagstad

Lrling
47658711
fredriksflag@gmail.com