Våre ansatte

Vi har i dag ca 30 ansatte og er kjent for å ha dyktige medarbeidere med «stå på»-humør som setter sikkerhet og kundens ønsker og krav i fokus.

 

Bjørn Erik Frenning Karlsen

Daglig leder
95157591
bjorn.erik@bfrenning.no

Bjørn Arne Frenning

Faglig leder
90062262

John Kristoffersen

Anleggsleder
97146130
john@bfrenning.no

Sven Einar Solbakken

Anleggsleder
99395640
sven.einar@bfrenning.no

Thor Arne Midtskogen

Anleggsleder
99029886
tam@bfrenning.no

Tom Frenning Eliassen

Transportleder
92258395
tom@bfrenning.no

Anne Mette Gruben Olsen

Kontorleder
47349692
mette@bfrenning.no

Astrid Frenning

Kontor
91363363

Erik Østvold

Faglig leder VA / Maskinfører
90723922
eo@bfrenning.no

Karol Krzeminski

Anleggsarbeider
+48 665620150
krzemo.2go2.pl

Aage Iversen

Verkstedmedarbeider
95891035
aaiver2@online.no

Christian Baardseth

Verkstedmedarbeider
95157578
christian@bfrenning.no

Kristoffer Steinstad

Anleggsarbeider
41763189
steinstad89@hotmail.com

Jan Thingstadberget

Lastebilsjåfør
99248999
janthin@online.no

Kåre Idar Holst

Lastebilsjåfør
91335311
kih@bfrenning.no

Magnus Myhra

Lastebilsjåfør
96013883
mm@bfrenning.no

Per Bjørnar Johnsen

Lastebilsjåfør
46914883
pbj@bfrenning.no

Sven Olav Solbakken

Lastebilsjåfør
90918773
ses@bfrenning.no

Tony Rasch

Lastebilsjåfør
97528781
tr@bfrenning.no

Tony Nabben

Lastebilsjåfør
99108952
tn@bfrenning.no

Einar Hansen

Maskinfører
46629193
einar-hansen@hotmail.no

Espen Nyhus

Maskinfører
95485045
en@bfrenning.no

Gunnar Torve

Maskinfører
91771635
gt@bfrenning.no

Hans Jørgen Håland

Maskinfører
95741412
hjh@bfrenning.no

Jørgen Lunde

Maskinfører
90528964
jl@bfrenning.no

Kjell Karlsen

Maskinfører
90886371
kjk@bfrenning.no

Kjell Arne Frenning

Maskinfører
99574786
kaf@bfrenning.no

Kjell Kristian Frenning

Lærling
98874659
kkf@bfrenning.no

Knut Kristiansen

Maskinfører
41854094
kk@bfrenning.no

Knut Kjeverud

Maskinfører/Gartner
48100852
knk@bfrenning.no

Magnus Antonsen

Maskinfører
97154091
ma@bfrenning.no

Olav Holen

Maskinfører
97463393
holen84@gmail.com

Per Emilsen

Maskinfører
41401437

Torbjørn Aasterud

Maskinfører
91338800
taa@bfrenning.no